Bez tytułu1 - „Łączność” z placówkami medycznymi - Zbiórka środków dla szpitali!

Samorząd Uczniowski i Dyrekcja południowopraskiego Zespołu Szkół Łączności  z al. Stanów Zjednoczonych zwróciły się z nietypowym apelem do swoich uczniów, ich rodziców, nauczycieli i wszystkich ludzi o wielkim sercu:

„Prosimy Was z całego serca o wsparcie szpitali poprzez dostarczenie do naszej szkoły: maseczek, rękawic jednorazowych, fartuchów flizelinowych, kombinezonów flizelinowych, przyłbic ochronnych, okularów ochronnych, żeli antybakteryjnych, płynów dezynfekcyjnych, zgrzewek wody, izotoników itp. Wasze dary zbierzemy, dokonamy rozdziału tematycznego i dostarczymy wskazanym szpitalom w Warszawie już w piątek 17 kwietnia”.

Bez tytułu 7 300x200 - „Łączność” z placówkami medycznymi - Zbiórka środków dla szpitali!

W ten sposób uczniowie i nauczyciele popularnej „Łączności” chcą pomóc pracownikom służby zdrowia w bardzo trudnej dla nich i niebezpiecznej sytuacji epidemicznej. „Oni walczą o nasze życie, więc my zadbajmy o nich, o ich zdrowie i bezpieczeństwo”, mówi dyrektorka ZS Alicja Wodecka. „Zachęcamy do wsparcia i rozpropagowania akcji, bo w tych trudnych dniach chociaż w ten sposób możemy pokazać naszą ŁĄCZNOŚĆ z nimi”, dodaje pani dyrektor.

Kartony można dostarczać do szkoły, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00, pamiętając oczywiście o zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Należy nacisnąć dzwonek znajdujący się przy drzwiach wejściowych szkoły i pozostawić kartony lub torby z darami. Informacja na kartonie, co zawiera, ułatwi rozdział środków ochronnych.

łączność

Apel apelem, a tymczasem uczniowie wzięli już sprawy w swoje ręce i na szkolnej drukarce 3D powstają elementy do przyłbic ochronnych dla personelu medycznego!

Redakcja
___________________________
Więcej informacji o akcji na stronie internetowej szkoły TUTAJ

Okażmy wsparcie poprzez „Łączność”!

Więcej informacji zdrowotnych TUTAJ

Kończąc zapraszamy również do śledzenia naszych mediów społecznościowych:
Facebook
Twitter
Instagram

Dodaj komentarz